Музика

Запорізький естрадно-духовий оркестр отримав сертифікат Асоціації естрадних та джазових оркестрів України

19 квітня, у Палаці культури «Орбіта» відбулася важлива для музичної спільноти міста подія: духовий оркестр Запорізького муніципального театру танцю отримав сертифікат Асоціації естрадних та джазових оркестрів України. Спеціально для вручення сертифіката в Запоріжжя приїхала відповідальний секретар Асоціації естрадних та джазових оркестрів України арт-директор, продюсер Всеукраїнського фестивалю “Зимові джазові зустрічі” Галина Дергунова, вдова одного з творців професійного джазу в Україні Євгена Дергунова – блискучого аранжувальника, музиканта і композитора.

 

У нинішньому році Запорізький муніципальний естрадно-духовий оркестр, який працює під егідою Запорізького муніципального театру танцю, відзначає перший ювілей – 10 років з дня заснування. Цей колектив добре знають як професіонали, так і публіка.

Естрадно-духовий оркестр виступає і на концертних підмостках, і на відкритих майданчиках під час загальноміських свят, виконуючи музичні композиції різних жанрів, від маршів до джазу. Без нього не обходиться жоден масове свято.

 

Беручи сертифікат, головний диригент оркестру Богдан Шевців зазначив, що цей документ є в першу чергу свідченням професійного рівня запорізьких музикантів. Також сертифікат дає можливість в якості члена Асоціації естрадних та джазових оркестрів України виступати на престижних фестивалях і джазових конкурсах, обмінюватися досвідом і фаховою інформацією з колегами. На підтвердження цього Галина Дергунова вручила оркестру цінний подарунок – кілька партитур цікавих джазових композицій.

 

Запоріжжя став сьомим за рахунком містом країни, який отримав сертифікат Асоціації естрадних та джазових оркестрів України. Примітно, що це сталося напередодні Всесвітнього дня джазу, який широко відзначається 30 квітня.