Події

У Запоріжжі з’явиться великий червоний мак, обрамлений державним прапором (фото)

Запорізькі озеленювачі прикрашають місто квітами. Тільки до Дня Пам’яті і примирення, Дню Перемоги буде висаджено біля пам’ятних місць близько 40 тис. квітів.

 

Комунальники завершують роботи з благоустрою зелених зон і квітників у Олександрівському районі на площі Університетській біля пам’ятника танковому екіпажу Н. Яценко і в Комунарському у архітектурно-меморіального комплексу «Переправа».

 

Сьогодні «зеленбудівці» приступили до висадки квітів на Алеї Бойової Слави. Тут найбільший фронт робіт для комунальників. На Алеї необхідно висадити 19,5 тисяч кольорів. Озеленювачі працюють не покладаючи рук. Об’єкт планують здати до 7 травня. Головною композицією стане великий червоний мак, обрамлений державним прапором з жовто-синіх кольорів.

 

На Алеї Бойової Слави «зеленбудівці» висаджують сальвії, тагетиси, петунії, бегонії, сектреазіі. Квіти були вирощені в розплідниках Львова, Києва, Дніпра і Запорізької області.

 

Після пам’ятних дат запорізькі озеленювачі продовжать висаджувати квіти на закріплених територіях вулиць, парків скверів Запоріжжя. Сюрпризом для городян і гостей обласного центру стануть нові оригінальні квіткові композиції. Всього за весняний період і червень заплановано висадити близько 70 тис. квітів.