Події

У дитячій бібліотеці пройшла Вахта памяті (фото)

У переддень Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в обласній бібліотеці для дітей “Юний читач” проходить Вахта пам’яті “Вклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити”. Згадують загиблих у ті страшні роки та віддають шану героям: героям війни минулої і війни теперішньої, неоголошеної, тієї, що точиться на сході нашої держави. Говорять про незламність та мужність наших воїнів, про згуртованість та готовність до жертовності від пересічних українських громадян.

Свої сподівання на спокій, мир і злагоду семикласники ЗОШ № 30 втілювали у білих голубів, виготовляючи їх на майстер-класі “Голуб миру для України”.

Дев’ятикласники цієї ж школи, що прийшли на зустріч зі старшим науковим співробітником відділу новітньої історії обласного краєзнавчого музею Світланою Володимирівною Тараненко, були вражені її розповіддю про драматичні події, пов’язані з обороною, окупацією та наступним звільненням від нацистів рідного Запоріжжя. Проте, як і колись, так і тепер український народ єдиний у своєму прагненні до свободи, волі та незалежності.