Музика

Арсен Мірзоян про участь у «Євробаченні»: «Все було яскраво, навіть моя відсутність»

Відомий український співак Арсен Мірзоян родом із Запоріжжя дав сайту YES ексклюзивне інтерв’ю.

Якщо Вас шановні читачі цікавить особисте життя співака, відносини з синами, творчі досягнення і плани на майбутнє, тоді швидше кидайте всі справи, і починайте читати про насичене життя талановитого Арсена Мірзояна.

Нагадаємо Вам, що це єдиний учасник Національного відбору на конкурс “Євробачення”, який вирішив виконати композицію на французькій мові.

 

– Ви пропрацювали майстром на «Запоріжсталі» 12 років, не заважала Вам основна робота брати участь в різних шоу? Як Вам вдавалося поєднувати?

 

Мені здається, я на це питання відповідаю все своє життя і відповіді знайти до сих пір не можу. Важко було, сидіти на двох стільцях – та ще штука. Свою відпустку я присвячував записам на студії. На вихідних або концерти, або в Київ на студію. Після роботи репетиції в ДК “Металургів”. Дуже багато було і різних розважальних шоу, на тв, до 2008 року вони і породжували потребу різного роду вечірок в клубах в жанрі stand-up comedy. Запоріжжя теж мав продукт місцевого розливу “шок-шоу ХуліGани” під керуванням Богдана Донця. Співпрацювали з Москвою, але, на жаль, щось пішло не так.

 

– Ви вже звикли жити в Києві? Чи залишилися в Запоріжжі місця, за якими Ви сумуєте?

 

Безумовно, звикаєш до всього, темп інший – летить все, відчуваєш, як життя теж миготить і не встигаєш подумати про нього. Місця, за якими сумую, звичайно, пов’язані з людьми і з дитинством. В деякі повертатися не хочеться. Але улюблений профілакторій ЗДІА, залишається завжди тим місцем, куди обов’язково тягне, хоч на годинку.

 

– Як часто Ви бачитеся зі своїми синами? Чим зазвичай займаєтеся під час спільного проведення часу?

 

Або проїздом, або канікули, ну або, як виняток, летимо за кордон. На цих канікулах зі старшим літали в Бангладеш, на кладовище кораблів. Молодший задовольнявся Єгиптом, йому ще рано такий екшн. На травневі планували в Бейрут. Розширюємо кругозір. Ну і попереду літо! Обов’язково гори – рафтинг, веломаршрути, походи до водоспадів, квадроцикли, ну і звичайно ж, море!

 

– Як Ви встигаєте разом з Тонею виступать і виховувати маленьку дочку? Хто Вам допомагає – бабусі, няні?

 

Ну ви самі і відповіли: – бабуся, і няня, і сестра її старша Уляна. Коли ми вдома з Тонею, звичайно, проводимо з маленькою час. Намагаємося якомога частіше бачити дитину, не пропускати важливі події, адже Ніна так швидко зростає.

 

– Чому кліп на пісню «Джеральдіна» Ви вирішили знімати саме в Запоріжжі?

 

Тому, що це те саме місце, в яке хочеться повернутися. Хортицькі плавні чарівні! Зйомки проходили в рідних для мене місцях, де я провів своє дитинство, і які викликають у мене сильні емоції. Першу частину кліпу знімали ще влітку, і це було набагато простіше. Взимку локацію довелося готувати три дні, тому що лід тріскався. Довелося ловити момент. Під час зйомок ми боялися, що підемо на дно разом з усією знімальною групою, але все обійшлося і кадри шикарні.

 

– Як Ви і Ваші родичі поставилися до того, що Ви не перемогли в нацвідборі на «Євробачення-2017»? Ви були дуже засмучені?

 

Особисто я задоволений – відповіді на питання, що цікавлять мене, я отримав. Родичі теж привітали мене – все було яскраво, навіть моя відсутніть (сміється).

 

– Чи плануєте Ви на наступний рік знову брати участь у відборі на «Євробачення»?

 

Мені сподобалося, я б взяв участь ще. Гарна атмосфера і Сергій Притула неймовірно доповнив це шоу. І мені як і раніше хочеться пропонувати на конкурс пісні для людей, а не для самого конкурсу. І журі з цього ракурсу виглядає цікавіше.

 

– Над чим ви зараз працюєте? Що цікавого очікувати Вашим шанувальникам найближчим часом?

 

Зараз працюємо над 4-м альбомом і фестивальними програмами, попереду літо – пора відкритих майданчиків і час музичних експериментів. Будемо готуватися до осіннього туру!

Юлія Савченко